Belgelerimiz

Nakliyat Belgelerimiz

Samsun-Bafra Bulutoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız Samsun-Bafra da kurularak evden eve nakliyat işine başlamıştır.
Firmamız; K3 ve K1 Taşıma Belgesine sahip marangozlu,eşyalar ambalajlanarak,sigortalı güvenilir nakliyat hizmeti vermektedir.
K3 ve K1 Belgesi; 4925 sayılı Karayolu taşıma Kanunu ve yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık faaliyetlerinde bulunan şirketlere Ulaştırma Bakanlığınca verilmektedir.
Sigorta Hizmeti: Firmamızda taşınan eşyalarınızın tamamı sigortalıdır.
Marangoz Hizmeti: Bulutoğlu Evden Eve Nakliyat‘ta marangozluk işi gerektiren eşyalarınızın tamamında alanında uzman ekibimiz ile demontajı ve montajı yapılarak taşınmaktadır.
Bulutoğlu Evden Eve Nakliyat; yılların getirdiği deneyim ve uzman ekibiyle kurumsal olarak sizlere iyi hizmet verme çabasındadır. Bugüne kadar verdiği nakliyat hizmetinde olduğu gibi bundan sonraki nakliyat hizmetlerinde de kaliteden asla taviz vermeyecektir.
Evden Eve Nakliyat yapmak özen ve dikkat gerektirir, Bu özen ve dikkati fazlasıyla Bulutoğlu Evden Eve Nakliyat ta bulacaksınız. Bulutoğlu Evden Eve Nakliyat olarak yaptığımız işin daha kaliteli olması adına eğitimli ve tecrübeli personelimizle hizmet etmekteyiz. Bu doğrultuda müşterilerimizi memnun edebilmek için gerekli olan çalışmayı yorulmadan sürdürmekteyiz. Kaliteli ve Güvenilir hizmet asıl gayemizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Call Now ButtonAra