B U L U T O Ğ L U
  • 0536 553 02 64
  • 0536 770 95 78
  • Emirefendi, Barış Manço Cd. No:3, 55400 Bafra/Samsun
  • Takip Et :

Biz Kimiz ?

Bulutoğlu Nakliyat , 27 yıl önce temeli Samsun/Bafra ' da atılmış , evden-eve , şehirler arası yada şehir içi , yüksek donanımlı araçlarla her çeşit nakliyeyi güvene dayalı esaslarla kuruluşundan itibaren kesintisiz devam ettiren bir firmadır. "Bulutoğlu Nakliyat" kurulduğu gün elinde mevcut olan mütevazi imkanlarla sektöre girmiş ; ancak misyonunu kaliteye endeksleyerek , yenilikçi yönetim anlayışına ve vizyonuna olan bağlılığı sayesinde kendini geliştirerek , günümüzde nakliye sektöründe hatırı sayılır bir konuma gelmiştir. Firmanın bünyesinde mevcut olan personel kadrosu özenle oluşturulmuştur ve her geçen gün büyümektedir.

Bulutoğlu Nakliyat'ı marka yapan en önemli faktörlerden birisi de ; kuruluşundan günümüze belirlemiş olduğu hizmet ilkelerinden taviz vermeden çalışmalarını yürütüyor olmasıdır.Nakliye sektöründe lider bir marka olmasının temellerinde ; yüksek oranlarda müşteri memnuniyeti , donanımsal yeterliliğinin en üst düzeyde tutulması, günümüzün gerektirdiği yeni nesil hizmetlere zamanında adapte olarak faaliyet göstermesi diyebiliriz.

Şirketin misyonu ; güvenli , ekonomik , hızlı nakliye / lojistik hizmeti vermektir.

Vizyonu ise ; nakliye sektöründe zirveyi belirleyen marka olmak , eski usul taşımacılıkla profesyonel nakliye arasındaki çizginin farkındalığını , geniş bir kitle üzerinde oluşturmaktır.

Merhaba, Nasıl Yardımcı olabilirim?